Miraç Kandili Sözleri

Miraç Kandili Sözleri
  • 0
  • 513
  • 1 Ekim 2022
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
    Loading...
  • +
  • -

Sayfa İçeriği: Miraç Kandili Sözleri Kısa, Miraç Kandili Sözleri Uzun, Miraç Kandili Sözleri Tumblr, Miraç Kandili Sözleri 2022, Miraç Kandili Sözleri Mesajları, Miraç Kandili Sözleri Anlamlı

Bu gece Kuran okuyun, bol bol dua edin, namaz kılın çünkü bu gece Miraç Kandili. Bu sayfada en güzel Miraç Kandili sözlerini sizler için hazır ettik. Sayfadaki Miraç Kandili ile ilgili mesajları ve sözleri instagram ve whatsapp ile ya da kısa mesaj ile paylaşın.

EN GÜZEL MİRAÇ KANDİLİ SÖZLERİ

Allah sizlere sevdiklerinizle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

Miraç Kandiliniz mübarek, dualarınız kabul olsun.

Eğilerek yükselmenin adıdır namaz. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

İslam aleminin Miraç Kandili mübarek, duaları kabul olsun.

Bu mübarek gecede edilen dualar kabul olur. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

Ne yaparsan yap, onun karşılığını göreceksin. Kandiliniz mübarek olsun.

Umudumuz dostların hediyesi, duamız sizlerin sevgisi. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

Tüm dualarınızın kabul olması dileğiyle, miraç kandiliniz mübarek olsun.

Miraç gecesi Cehennemi gösterdiler, çoğunun kadın olduğunu gördüm. Tirmizi

Bugün ellerini semaya, gönlünü mevlaya aç. Miraç kandiliniz kutlu olsun.

Miraç gecesi, uğradığım her melek topluluğu, ümmetime hacamatı tavsiye etti. Hakim

Ne yaparsan yap, onun karşılığını göreceksin. Miraç kandiliniz kutlu olsun.

Semaya aç ellerini bugün öyle bir gün ki dile Rabbinden ne varsa yüreğinde hayırlı kandiller.

Allah’ın adıyla başladığınız her işinizde başarılar dilerim. Miraç kandiliniz mübarek olsun.

Bu gece hayırlı bir gece, yüreklerimiz ibadetle çarpsın, gönüllerimiz bir olsun. Miraç kandiliniz kutlu olsun.

Avuç içlerinizde sakladığınız bütün dualarını kabul olması dileğiyle. Miraç kandiliz kutlu olsun.

Rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahretinize, sıcaklığı yuvanıza dolsun. Miraç Kandiliniz kutlu olsun.

Miraç kandilinin hayatımıza yeni ufukların açılmasına vesile olması dileğiyle. Hayırlı kandiller.

Bu gece yürekler tüm Müslümanlar için atsın. Hep beraber ellerimiz semaya açıp dua edelim. Miraç geceniz mübarek olsun.

Duanız kabul, ameliniz makbul, hizmetiniz daim olsun. Saadetiniz kaim olsun. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

Fani Dünyanın padişahı değilim. Gönül hırkalarını yamar giyerim. Dostlarla ağlar, dostlarla gülerim. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek Miraç Kandilinizi kutlarım Allah’a emanet olun. Güzel kandiller.

Gül bahçesine girenler gül olmasalar da gül kokarlar. Kainatın en güzel gülünün kokusu üzerinizde olsun. Miraç kandiliniz mübarek olsun.

Tüm dualarınızın kabul olması dileğiyle. Hayırlı kandiller. Miraç kandiliniz mübarek olsun, Allah bütün günahlarımızı affetsin inşallah.

Bu günlerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

Bu gecenin feyzi üzerinize rahmeti geçmişinize bereketi evinize nuru ahiretinize sıcaklığı yuvanıza dolsun kandiliniz mübarek olsun.

Her müminin, riayet etmesi ve vefalı olması gerekli olan hususlar şunlardır: Din saygısı, edebe saygısı ve sofra saygısı. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

Allah’ım bir Miraç Kandiline bizleri ulaştırdığın için zerrelerimizce sana şükürler olsun. Miraç bizlere bir kere daha hayırlar getirsin inşallah.

Tövbe güvercini kalbe konsun af dalgalar saadet kervana gelip kapında dursun. Bütün Melekler sizinle, Dualarınız Kabul Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun.

Bugün ettiğiniz bütün dualar göklere yükselip, tek tek kabul olup üzerinize sağanak gibi yağsın inşallah. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

Ellerin semaya, dillerin duaya, gönüllerin Mevla’ya yöneldiği bu mübarek geceni kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

Miraç kandilin mübarek olsun. Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

Rabbimden çiçek istedik kırları verdi, ağaç istedik ormanları verdi, su istedik denizleri verdi, dost istedik bu numarayı verdi. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

Binlerce çiçek var, ama gül başka. Milyonlarca insan var, ama dost başka. Milyarlarca gün var, ama bugün başka, Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

Bin damla serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk dolsun günlerine, bin bir hayalin gerçekleri bulsun, her türlü duaların kabul olsun, Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

Konsun yine pervazlara güvercinler, hu hulara karışsın âminler, mübarek akşamdır, gelin ey Fatihalar, Yasinler… Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

Günler bize dostların güzelliği ile geceler onların duaları ile mübarek oluyor. Umudumuz dostların hediyesi, duamız sizlerin sevgisi. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

Bu güzel gecelerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretinize, sıcaklığı yuvanıza dolsun. Kandiliniz mübarek olsun.

Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. Kandiliniz mübarek olsun.

Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi dualarında hayat bulacağı bu gecede dua bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

Güneşin güzel yüzü, yüreğine dokunsun, kâbuslar senden uzakta, melekler başucunda dursun. Güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul, kandilin mübarek olsun.

Bazen yenik düştük zamana, esiri olduk anlamsız koşturmaların ve fakat adını yüreğimize yazdığımız dostlarımızı hiç unutmadık. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

Yağmur yüklü bulutlar gibi gelen, eteğindeki hayır cevherlerini başımıza boşaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin, büyüsüne kapılmanız dileğiyle. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

İslam’ın nurlu yüzü kalbine dolsun makamınız cennet Hz. Muhammed komşunuz olsun günlerinize mutluluk, gönlünüze saadet dolsun Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

Her tomurcuk yeni bir gülün, her gül yeni bir baharın, her kandil yeni rahmetlerin habercisidir. Rahmet ve mağfiret dolu kandil geçirmenizi dileriz. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

Yüceler yücesi Allah’ım bizleri şu güzel Miraç Gecesi ürmetine affeyle. Tüm Müslümanları güçlendir, bizlere birlik ve beraberlik nasip eyle. Miraç Kandiliniz hayırlar getirsin.

Allah’ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, dualarınız kabul olsun, Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

Bizlere sınava tutulduğumuz bu dünyanın geçiciliğini hatırlatan; kardeşçe, dürüst, mütevazı bir yaşamın kapılarını aralayan bu mübarek gecenizi kutlarım. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

Kardeşliğin daimi olduğu, sevgilerin birleştiği, dostlukların bitmediği yine de mutlu, umutlu ve sevgi dolu, rahmetlerin yağmur gibi yağdığı nice kandillere. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

mersin haber - korsan taksi - magazin haber