Dini İyi Geceler Mesajları

Dini İyi Geceler Mesajları
  • 0
  • 208
  • 1 Ekim 2022
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Sayfa İçeriği: Dini İyi Geceler Mesajları Uzun, Dini İyi Geceler Sözleri, Dini İyi Geceler Mesajları Facebook, Dini İyi Geceler Mesajları Kısa, Yeni Dini İyi Geceler Mesajları

Bu sayfada size dini iyi geceler mesajları ve dini iyi geceler sözleri hazırladık.. Bu sayfada yer alan en güzel iyi geceler mesajı dini, kısa mesajla sevdiklerine yolla ya da sosyal medyada paylaş tercih senin ne yapmak istersen onu yap.

GÜZEL DİNİ İYİ GECELER MESAJLARI

Bir avuç dua bir kucak sevgi sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri birleştirir gönülleri kalbiniz nur haneniz huzur dolsun geceniz hayırlı olsun.

Allah huzurlu uyku hayırlı gece sabaha da uyanmayı nasip etsin. İyi uykular.

Allah’ın nuruyla ümmetini selamlayan Peygamberin (SAV) şefaati hürmetine iyi geceler dilerim.

Ey ümmeti Muhammed! Hepinize hayırlı geceler. Yeni güne hayırlarla uyanın inşallah.

Her şeye kadir olan Yüce Allah bizleri doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın. Hayırlı geceler dilerim.

Kalpler ancak Allah c.c.’ yi anmakla huzur ve saadete erebilir. Dua ve selam ile hayırlı geceler dilerim.

Gönlünüz huzurlu olsun yüreğiniz sevgiyle dolsun geceniz mübarek olsun. Allah’a emanet olun hayırlı geceler.

Kâinatın yaratıcısı ve âlemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun! Hayırlı ve bol dualı geceler dilerim.

Evinize gül kokusu essin kalplerinize ALLAH iyilik versin. Bu gecede ellerimizi her zamanki gibi mutlulukla birleşsin. Hayırlı geceler.

Her şeye kadir olan Yüce Allah bizleri doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli geceler dilerim.

Sevap kapılarının sonuna kadar açık kaza ve belaların bertaraf olduğu bu gecenin yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle.

Kalbiniz duayla olsun gönlünüz huzurlu olsun yüreğiniz sevgiyle dolsun geceniz hayır sabahınız nur dolsun. Hayırlı geceler.

Rabbimin sevdiği sevdirdiği sevindirdiği ve razı olduğu kullardan olabilmek ümidi ve niyazı ile geceniz mübarek olsun ve hayırlı son bulsun.

Kalbiniz duayla dolsun gönlünüz huzurlu olsun yüreğiniz sevgiyle dolsun geceniz hayır sabahınız nur dolsun. Hayırlı geceler.

Kul bittim dediği anda Rabbi yettim der. Dermanı kulda aramamak ellerimizi hep ona açmak ve dualarda unutulmamak dileğiyle iyi geceler dilerim.

Bir avuç dua bir kucak sevgi sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri birleştirir gönülleri kalbiniz nur haneniz huzur dolsun geceniz hayırlı olsun.

İslam’ın nurlu güneşi kalbine dolsun makamın cennet Hz. Muhammed komşun olsun günlerin mutluluk gönlün saadetle dolsun. Hayırlı geceler dileklerimle.

Sevgi söze dolarsa dua olur dua Allah’a ulaşırsa nur olur aynı yolda birleşen dualarımızın nura dönüşüp Rabbimize ulaşması dileği ile hayırlı geceler.

Rabbimiz Allah fikrimizi zikrullah kalbimizin nuru Resullulah evvelimiz Allah ahirimiz Allah rehberimiz Kelamullah Rabbimiz hayırlara ihsan et bu geceyi inşallah.

Tövbe güvercini kalbe konsun af dalgalar saadet kervana gelip kapında dursun. Bütün Melekler sizinle dualarınız kabul geceniz hayırlara vesile olsun.

Allah’ın rahmeti üzerine olsun. Sana gelen her iyilik Allah’tandır bütün kötülükler nefsindendir. Mekânın cennet yuvan huzurlu kalbin Allah ile dolu gecen mübarek olsun.

Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun şeytan senden uzakta melekler başucunda olsun güneş öyle bir geceye doğsun ki duaların kabul gecen hayırlı olsun.

Rabbim c.c. selamı sevgisi muhabbeti rahmeti cümlemize üzerinde olsun. Gecemiz mübarek olsun. Melekler sizi korusun. Yeni bir günde buluşmak dileği ile hayırlı geceler dilerim.

Kalbinin ışığı gecenin karanlığını bastırsın rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin gecen mutlu kalbin huzur dolu olsun Allah rahatlık versin. İyi geceler.

Allah c.c’yi tanıyan ve itaat eden zindanda da olsa bahtiyardır. O’nu unutan sarayda da olsa zindandadır bedbahttır. Allah c.c bu gecenizi hayırlara vesile etsin. Hayırlı geceler dilerim.

Varlığı ebedi olan merhamet sahibi yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına vesile olmasını dilerim. Hayırlı geceler.

Güneş geçer gece gelir. Yaşam biter ölüm gelir. Unutulduğunu sansa da insan her önemli günde akla ilk yürekten sevilenler gelir. Yüzünde nur aklında ilim kalbinde Allah La ilahe illallah. Hayırlı geceler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

mersin haber - korsan taksi - magazin haber